English

ÜRÜNLERİMİZ

VİBRATÖR
VİNÇ
KOMPAKTÖR
VİBRASYONLU TOKMAK
ASFALT-BETON KESME MAKİNASI
ASFALT-BETON KESME BIÇAĞI
PERDAH MAKİNASI
VİBRASYONLU SATIH MASTARI
BETONİYER
VİBRASYONLU SİLİNDİR
DEMİR KESME MAKİNASI
DEMİR BÜKME MAKİNASI
SENKRON ALTERNATÖR
KAR MAK JENERATÖR

vibratör, inşaat makinaları Vibratörler

Vibratörler temel, perde, kolon, kirişler ve prefabrik üretimde kaliteli beton elde edilmesinde ideal çözüm sağlar. Pendül tipi benzinli vibratörler tek silindirli olup, aşırı yüke dayanıklıdır ve yüksek performanslı motorlar yüksek kalitede beton üretimi sağlar.

Yüksek frekanslı vibratörler ise yüksek güç sayesinde problemsiz çalışır. Yüksek emniyetli motora sahiptir. Üzerinde akım koruyu ve termik şartlerler bulunmaktadır. Kömür değişimi dışında bakım gerektirmez. Şantiyeye uygun sağlam yapıdadır.

Kompaktörler kompaktör, inşaat makinaları

KM-K serisi kompaktörler; granül, karışık ve az killi zeminlerin sıkıştırılması, sıcak ve soğuk asfalt kaplama, otopark, karayolu ve köprü şantiyeleri, bina, kaldırım ve yol kenarları, kilitli parke taşı döşeme işleri için dizayn edilmiştir.

İleri & Geri hareketli Kompaktörler, ileri ve geri çalışmanın zorunlu olduğu kanal içleri ve her türlü temel kenar dolgularının sıkıştırılması için çok uygundur. Kademesiz değişen ileri, geri ve sabit yerinde sıkıştırma hidrolik yönlendirme kolları mevcuttur.

vibrasyonlu tokmak, inşaat makinaları Vibrasyonlu Tokmaklar

Dört zamanlı hava soğutmalı Honda Motor, düşük emisyon yüksek performans. Yüksek ses izalasyonu, darbeleri emen tutma kolu ile operatörü yormadan çalışma imkanı. İdeal sıkıştırmalar için yüksek vuruş stroku.

Uzun ömürlü demir ayak ve ergonomik kullanımı ile dar alanlarda granül, karışık ve killi zeminleri sıkıştırmada, doğalgaz kanallarında üstün performanslı, kolay kullanım için dizayn edilmiş bir sıkıştırma ekipmanıdır.

Asfalt-Beton Kesme Makinaları asfalt-beton kesme makinası, inşaat makinaları
Benzinli ve dizel modellerde ders kesme makinaları, her türlü beton ve asfalt zeminin kesinlmesi, beton ve asfaltta yama ve tamir işleri, altyapı kanallarının açılması, fabrika, depo, endüstriyel zemin ve karayolu şantiyeleri için dizayn edilmiştir.

Mini Asfalt-Beton Kesme Makinaları yüksek performansı ve düşük ağırlığı ile hızlı derz kesme ve kolay nakliye sağlar. Düşük ağırlığı sayesinde iki kişi tarafından kolaylıkla kaldırılabilir. Dış etkenlerden korunan tamamen kapalı kayış muhafazı vardır.

perdah makinası, inşaat makinaları Perdah Makinaları

Yüksek verim, rahat çalışma sunan perdah makinaları, beton yüzeyleri perdahlamak, düzeltmek ve parlatmak için kullanılır. Endürstriyel ve ticari yapıların, depoların zeminleri, otopark, havaalanı, alış-veriş merkezi şantiyeleri başlıca kullanıma alanlarıdır.

Benzinli perdah makinaları uzun ömürlü ve dayanıklıdır. El ile kumanda edilebilen bıçak açı ayarı mevcuttur. Bağımsız dönen lastik çember sayesinde köşelere çarmpada zarar görmez. Kilitlenebilir gaz ve yükseklik ayarlı kumanda kolu, kendini ayarlayan santrifüj kavrama ile ilk startta yüksüz çalışma.

Vibrasyonlu Silindirler vibrasyonlu silindir, inşaat makinaları

Her türlü kum ve çakıl karışımlı temellerinin sıkıştırılması. Yol, otopark, kaldırım ve yaya yolu, stadyum ve büyük salonların inşaatında temel hazırlanması ve asfalt yollarının bakım ve onarımında özellikle dar çalışma alanlarınnda zeminlerin sıkıştırılması işlemlerinde kullanılan bir zemin hazırlama ekipmanıdır.

demir kesme makinası, inşaat makinaları Demir Kesme Makinaları

Power 24 Portatif İnşaat Demiri Kesme Makinası, tek etkili hidrolik tahrik sistemiyle inşaat demir kesme işleminde kullanılan, elle kumanda edilebilen bir makiandır.

Kullanımı kolay ve az bakı gerektiren özelliktedir. Bu özelliklerden dolayı genelde küçük çaplı inşaat işleri yapan taşeronların çoğunlukla tercih ettiği bir makinadır.

Demir Bükme Makinaları demir bükme makinası, inşaat makinaları

Mekaniksel güç aktarma yöntemi ile inşaat demiri bükme işlemlerinde kullanılan, sabit göbekli elde taşınabilen Makinalardır. Makinada elektriksel sistemle açı ayarı yapma özelliği olup, otomatik ve manuel olarak kumanda edilebilmektedir.

Özellikle etriye bükümü yapacak şekilde tasarlanan makina, küçük olmasından dolayı küçük çaplı inşaat işleri yapan kişilerin tercih ettiği makinalardır.


Kar Mak Makina Servis Hiz. İnş. Tic. Ltd. Şti. Tel: 0462 331 32 33 Faks: 0462 331 61 62   E-Ticaret: www.karmakonline.com Adres: Sanayi Mah. Devlet Karayolu Cad. Demirkırlar  İş Merkezi No: 88 Ortahisar / Trabzon  E-Mail :  info@karmakmakina.com.trVibratör Vinç Kompaktör Vibrasyonlu Tokmak  
Vibrasyonlu Satıh Mastarı Betoniyer Vibrasyonlu Silindir Perdah Makinası  
Karjen Jeneratör Senkron Alternatör İnşaat Ürünleri İnşaat Malzemeleri
Trabzon İnşaat Karadeniz İnşaat Malzemeleri Trabzon İnşaat Ürünleri Trabzon İnşaat Malzemeleri